• 0(422) 322 87 86

  • info@cnrelektrik.com.tr

  • Ofis

  • Sarıcıoğlu Mah. Buhara Cad. No: 162 Malatya

Hakkımızda

Şirketimiz; 2009 yılında Latif ÇINAR öncülüğünde  elektrik proje & taahhüt alanında uzun yıllar hizmet vermiş, uzmanlaşmış, yurt içi ve yurt dışı bir çok projeye imza atmış, deneyimli çalışanları ve elektrik mühendislerinden oluşan bir kadronun bilgi ve tecrübeleri ile kurulmuştur.

1978 yılında Baba Uğur ÇINAR'ın  kurduğu UĞUR ELEKTRİK firmasının ve hizmetlerinin devamı olan CNR ELEKTRİK yaklaşık 40 yıllık tecrübeyi de bu güne taşımıştır.
Temel vizyon olarak belirlediği; hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış elektrik taahhüt ve hizmet anlayışını tüm Türkiye ve tüm dünyayı kapsayacak şekilde hızla sürdürmektedir.

CNR ELEKTRİK, endüstri tesislerinden ticaret merkezlerine, büyük plazalar, hastane, otel ve alışveriş merkezi gibi teknoloji yoğun yapılardan konutlara ve tüm kamu kurumlarına kadar çok geniş bir sahada elektrik proje taahhüt tesisat, tasarım, projelendirme, uygulama, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetlerini verebilmektedir.

Misyonumuz; ,Faaliyet alanı ne olursa olsun (endüstri tesisi, konut, hastane, eğitim kurumu, rezidans, teknolojik yapı) bir projenin elektrik tesisat aşamalarında (elektrik projelendirme, montaj, devreye alma);

Uluslararası standartlara uygun çalısmalar yapmak
Teknolojisini devamlı güncelleyebilmek ve bunu hizmet kalitesine yansıtabilmek
Elektrik Taahhüt Tesisat piyasasının Türkiye’deki deger çıtasını yükseltecek bir bilinci sürekli uyanık tutmak
Bu degerin pratik olusumuna katkıda bulunacak kurumsal tavır içerisinde olmak